Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко долучилася до лекції заступника директора Інституту інновацій та громадських цілей, Університетського коледжу Лондона, професора Райнера Каттеля (Rainer Kattel) «The Role Of The State In Development And Innovation».

Під час лекції професор, ґрунтуючись на основних ідеях своєї праці «Як створити підприємницьку державу. Чому інновації потребують бюрократії» (Єль, 2022), пояснив, як громадські організації сприяють реалізації успішної політики розвитку та інновацій. Увагу слухачів було зосереджено на розкритті сутності інновацій, штучного інтелекту та його імплементації в економічну й освітню галузі. Райнер Каттель дав вичерпні відповіді на питання щодо значення та ролі політики у забезпеченні конкурентоспроможності держави на шляху до сталого розвитку, який найбільше зацікавив слухачів.

Сумська фылыя ХНУВС