На кафедрі кримінального права та кримінології факультету № 6 пройшов онлайн-захист звітів щодо проходження навчальної практики студентами 3 курсу спеціальності 081 «Право».

Під час захисту матеріалів практики здобувачі освіти розповіли про результати своєї діяльності на базах проходження практики, поділилися враженнями, висловили думки щодо позитивних моментів стажування і вказали на моменти, які потребують коригування з урахуванням фахових інтересів практикантів.

Члени комісії на чолі із завідувачем кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вадимом Харченком відзначили, що студенти під час захисту матеріалів практики продемонстрували знання чинного законодавства, набуті практичні навички у складанні проєктів процесуальних документів, консультуванні клієнтів, здійсненні правового аналізу та юридичної кваліфікації кримінальних правопорушень.