У м. Київ відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» з боротьби з самбо. У спортивних змаганнях взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони посіли такі призові місця.

У змаганнях зі спортивного самбо:

I місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Фаріз Рашидов, у ваговий категорії 79 кг. Своїм спортивним досягненням він виборов путівку до Чемпіонату Європи в Сербії, який відбудеться в квітні цього року;

ІІІ місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Валентина Кондратюк, у ваговий категорії 72 кг;

ІІІ місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Дар'я Беспалова, у ваговий категорії 80 кг;

ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Владислав Швець, у ваговий категорії 64 кг.

У розділі бойове самбо I місце посіла курсантка 1 курсу факультету № 3 Софія Коваль, у ваговий категорії 54 кг.