Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Кубку України з таїландського боксу Муей-Тай, що пройшов у м. Одеса. За результатами змагань вони посіли наступні призові місця:

І місце – слухач магістратури факультету № 1 Єгор Скуріхін у ваговій категорії до 81 кг;

І місце – слухачка магістратури факультету № 1 Аліна Ломова у ваговій категорії до 60 кг;

ІІ місце – слухач магістратури факультету № 1 Богдан Росоха у ваговій категорії до 63 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Лутанюк у ваговій категорії до 75 кг;

ІІІ місце – курсантка 3 курсу факультету № 2 Крістіна Оченаш у ваговій категорії до 51 кг.

У складі збірної команди Харківської області з таїландського боксу Муей-Тай слухачі магістратури та курсанти університету вибороли ІІІ загальнокомандне місце.

До змагань здобувачів освіти підготували представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – старший викладач Дмитро Константинов і викладач Антон Черніков, а викладач Богдан Лукін став суддею змагань.