Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Кочина та старша викладачка цієї ж кафедри Лариса Сазанова пройшли міжнародне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід». Стажування організоване фундацією «Зустріч» (Польща) спільно з кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) та громадською організацією «Соборність» (Україна).

Викладачі ознайомилися з сучасними підходами, методами та основними інструментами проєктного менеджменту, взяли участь у семінарах і тренінгах, роботі в групах, колективному обговоренні, прослухали лекції, виконали поточні та підсумкові модулі, представили презентацію проєкта «Диджиталізація освітнього процесу закладів вищої освіти в умовах реформування вищої освіти України» (“Digitalization of the Educational Process of Higher Education Institutions in the Context of Higher Education Reform in Ukraine”). За результатами заходу Валентина Кочина та Лариса Сазанова отримали сертифікати про проходження стажування (180 академічних годин / 6 кредитів ЄКТС).