Під час шикування перемінного особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження курсантів, які стали переможцями та призерами Всеукраїнського турніру «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо, який відбувся у м. Київ. Серед них переможці – курсант 1 курсу факультету № 2 Фаріз Рашидов, який своїм спортивним досягненням виборов путівку до чемпіонату Європи в Сербії, що відбудеться у квітні 2024 року та курсантка 1 курсу факультету № 3 Софія Коваль; призери – курсантки 1 курсу факультету № 3 Валентина Кондратюк, Дар'я Беспалова і курсант 1 курсу факультету № 2 Владислав Швець, які посіли треті місця.

Дипломи та медалі вручив перший проректор університету Віктор Василенко, який побажав нових успіхів і перемог у спорті, навчанні та службі.