Знання та вміння, отримані під час проходження ознайомчої практики захищали першокурсники, навчальної практики – студенти 3 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації». Для захисту матеріалів проходження практики було призначено комісію, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники кафедри кібербезпеки та DATA-технологій: завідувач кафедри Юрій Гнусов, доцент Юрій Горелов і старший викладач Валерій Пересічанський. Комісія розглянула представлені студентами матеріали практики, перевірила їх відповідність індивідуальним завданням і правилам оформлення. Під час захисту здобувачі освіти розповіли про результати своєї роботи, як використовували набуті теоретичні знання при виконанні практичних завдань, поділилися враженнями щодо проходження практики. Усі представлені матеріали були успішно захищені.