Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 – професор Андрій Войціховський, доцент Олександр Радченко і викладач, старший лейтенант поліції Вадим Мальцев взяли участь у черговій тематичній лекції суддів Конституційного Суду України на тему «Висновок КРЄС «Рухаючись вперед: використання асистивних технологій у судочинстві» від 1 грудня 2023 року № 26 (2023) Лекція 1. Частина 3. Суддя і штучний інтелект: переваги, виклики і загрози».

Судді Галина Юровська і Віктор Городовенко розглянули аспекти застосування інформаційних технологій та можливостей використання штучного інтелекту в судочинстві, а також вказали на переваги, виклики й потенційні загрози, які можуть виникнути та поставити під сумнів незалежність і легітимність судової влади.