Декан факультету № 3, майор поліції Геннадій Звірянський та декан факультету № 2, майор поліції Ігор Назаренко разом із помічником ректора Віктором Слишем за участю представників Сумської філії, Кременчуцького льотного коледжу та старшого інспектора сектору організації відбору УКЗ ГУНП в Черкаській області, старшого лейтенанта поліції Владислава Гудзя провели онлайн-зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Черкаської області.

Представники університету ознайомили учнів з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Було дано відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів щодо особливостей вступу в 2024 році та докладно роз’яснено про факультети та спеціальності.