З метою ознайомлення населення з правилами безпечної поведінки під час дії правового режиму воєнного стану старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Михайло Іншеков і викладач цієї ж кафедри Михайло Бамбуляк провели заняття за темою «Ідентифікація та правила поводження із вибухонебезпечними предметами» у Кам’янець-Подільському фаховому коледжі харчової промисловості Національного університету харчових технологій. У заході взяли участь здобувачі освіти 1, 2, 3 курсів і викладачі циклової комісії природничих дисциплін та фізичного виховання.

Представники університету розповіли про сучасний стан вибухобезпеки в Україні, ознайомили з видами вибухонебезпечних боєприпасів, до яких належать патрони, снаряди, мінометні та наземні міни, суббоєприпаси, снаряди, гранати тощо, роз'яснили правила особистої безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Після заняття учнів коледжу ознайомили з правилами вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.