За участі начальника сектору превенції Новоукраїнського РВП ГУНП в Кировоградській області, капітана поліції Петра Чепурка доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ольга Кириченко провела бінарне заняття для курсантів першого курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни «Кваліфікація адміністративних правопорушень, підвідомчих підрозділам превентивної діяльності» на тему «Повноваження поліцейського підрозділів превентивної діяльності в провадженні у справах про адміністративні правопорушення».

Під час заняття працівник поліції розповів про повноваження поліцейських офіцерів громади, а також акцентував увагу курсантів на ключових питаннях навчальної теми, її особливостях і найскладніших аспектах.

Наприкінці заняття курсанти поставили питання поліцейському та отримали на них вичерпні й розгорнуті відповіді.