Довідки про успішне закінчення навчання в Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ отримали 72 поліцейських, з них 49 – за спеціалізацією «Спеціальна поліція» (кваліфікація «Поліцейський підрозділів забезпечення») та 23 – за спеціалізацією «Патрульна поліція» (кваліфікація «Поліцейський сектору реагування патрульної поліції»). Випускники продовжать нести службу у своїх підрозділах відповідно до службових обов'язків, застосовуючи отримані знання на практиці у Головних управліннях Національної поліції в Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській та Черкаській областях.

Випускників привітали член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Гусаров і заступниця директора Інституту післядипломної освіти ХНУВС Світлана Фіалка. У своїх виступах вони відзначили важливість вибору професії поліцейського, готовність у будь-який час доби та за будь-якої погоди стати на захист законності і правопорядку, та побажали гідно нести звання поліцейського.