На факультеті № 2 пройшов поетичний вечір «Музи не мовчать», присвячений другій річниці від початку повномасштабного вторгнення військ рф до України. Перед курсантами виступив декан факультету, полковник поліції Ігор Назаренко, який зазначив, що незважаючи на війну, курсанти успішно оволодівають професією поліцейського, беруть участь у спортивних змаганнях, займаються науковими дослідженнями, долучаються до заходів культурного спрямування. Одним із таких став вечір фронтової поезії. Завідувач кафедри українознавства факультету № 2, доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний, згадавши крилатий вислів: «Коли говорять гармати, музи мовчать», сказав, що він не актуальний для ситуації, яка склалась в Україні. Поети, тримаючи в руках зброю і захищаючи Батьківщину на передовій, продовжують творити, писати вірші, в яких звучить біль від втрат і сподівання на неминучу Перемогу. Курсанти факультету цитували пронизливі рядки поетів-фронтовиків, супроводжуючи яскравими відеопрезентаціями, у яких демонструвались фото і відеоматеріали з фронту.