На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ до Дня єднання України, який відзначається 16 лютого, пройшов легкоатлетичний забіг «Єдині та сильні». Визначену дистанцію у 3000 метрів долали проректори, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, курсанти, студенти, слухачі магістратури.

Про необхідність бути сильними не лише тілом, але й духом наголосив ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, звертаючись до учасників заходу: «Сьогоднішній забіг – це вияв підтримки усім, хто боронить нашу державу від ворога – і на передовій, і в тилу. Своєю єдністю і непохитністю переконань, сумлінною службою й старанним навчанням ми робимо свій внесок у нашу перемогу».