У курсантів 2 курсу спеціалізації «Правоохоронна діяльність» (Поліцейські) та «Психологія» (Психолог ювенальної превенції) відбувся захист матеріалів практики із застосуванням елементів квесту. До складу комісії увійшли науково-педагогічні працівники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування – професорка кафедри Олена Джафарова, доцентка Анастасія Байбак, старші викладачі Олександр Король, Наталя Грідіна, Юлія Бугайко.

Відповідно до умов квесту працівниками кафедри було перевірено володіння курсантами нормативною базою, правильність застосування алгоритму дій під час вирішення ситуативних завдань, закріплено первинні практичні навички застосування у подальшій службовій діяльності набутих знань.