Відкрита ректором Харківського національного університету внутрішніх справ генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком фотовиставка «Добробати» вже третій тиждень привертає увагу університетської спільноти. За цей період її відвідали близько двох тисяч курсантів і студентів у супроводі директора університетської бібліотеки Тамари Процьких.

Фотографії, яких у експозиції майже 50, відображають події  на фронті і в тилу зони АТО. Почуття гордості і печалі, радості і болю відчуваються за подвиг співвітчизників,  що піднялися на захист незалежності, територіальної цілісності та недоторканості рідної держави.

У своїх відгуках молодь із вдячністю говорить про добровольців та волонтерів, серед яких і випускники, і працівники, і студенти та курсанти університету.