Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, лейтенант поліції Сергій Черкаський спільно з доцентом кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олегом Гончаруком провели бінарне заняття для студентів 1 курсу факультету № 6 з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування».

Олег Гончарук ознайомив здобувачів освіти із термінологією та граматичним матеріалом іноземної мови. Сергій Черкаський обговорив із студентами поняття «галузь права» та його види.

Наприкінці заняття лейтенант поліції поділився досвідом практичної роботи, розповів про функції кримінального права та розслідування злочинів, професію слідчого та першочергові обов’язки і завдання.