Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко разом із кураторською групою, а також доцент кафедри адміністративного права і процесу факультету № 1 Валентина Яценко відвідали захід, організований ГО «Антикорупційний штаб».

Мета зустрічі – підвищити вплив громадян на прийняття рішень на місцевому рівні та збільшення кількості дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади. За словами заступниці голови правління ГО «Антикорупційний штаб» Євгенії Вірлич відбувся старт цього проєкту, а вже незабаром розпочнеться навчання. Підсумком такої програми буде створення антикорупційної програми Камʼянець-Подільської міської громади із залученням мешканців громади, особливо молоді до вивчення антикорупційного законодавства з метою формування у населення нульової толерантності до будь-яких проявів корупції та корупційних правопорушень.