Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, майор поліції Олексій Салманов провів перевірку стажування курсантів 4 курсу факультету № 1 на посадах слідчих у слідчому управлінні ГУНП в Харківській області.

Представник університету зустрівся із наставниками та керівництвом практичних підрозділів слідчого управління ГУНП в Харківській області, де набувають практичних навичок курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Обговорювалися питання щодо умов проходження здобувачами освіти стажування, доступу до необхідної нормативно-правової бази та електронно-методичних матеріалів. Курсанти складають проєкти протоколів процесуальних дій, постанов та клопотань, беруть участь у проведенні слідчих (розшукових) дій за участі наставників, виконують інші службові завдання Національної поліції.