Викладач кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ, старший лейтенант поліції Вадим Мальцев провів бесіду з учнями та адміністрацією Кам’янець-Подільського ліцею № 5 про права людини та важливість їх дотримання в контексті будівництва сучасної правової держави.

Під час зустрічі також було розглянуто порядок вступу до ХНУВС та вимоги до кандидатів на навчання у заклади вищої освіти системи МВС, надано поради учням щодо підготовки до вступних іспитів та складання фізичних нормативів. Увага приділялася особливостям навчання в університеті, перевагам професії поліцейського, а також перспективам кар’єрного зростання у правоохоронних органах після закінчення вишу.

Вадим Мальцев відповів на численні запитання, поділився своїм досвідом викладання та професійної діяльності, зробивши зустріч надзвичайно корисною для ліцеїстів, які отримали важливу інформацію про навчання та курсантське життя в університеті.