За сприяння очільниці управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Олени Світличної відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч із керівництвом та учнями випускних класів низки закладів загальної середньої освіти Харкова – Харківських ліцеїв №№ 28, 39, 54, 65, 93, 153,162 Харківської міської ради, яку провели помічник ректора Анатолій Клочко та заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін.

Учасники зустрічі переглянули демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, їм розповіли про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6. Ліцеїстам роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки. Під час зустрічі також розглядалися питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця.