Для слухачів магістратури факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», та студентів відділення з організації підготовки іноземних громадян спеціальності «Право» бінарне заняття за темою «Напрями роботи Державної міграційної служби України: біженство, імміграція, громадянство, паспортизація» провели – головна спеціалістка відділу юридичного забезпечення Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області, випускниця факультету № 6 ХНУВС Валерія Кирилюк, доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Антол, викладач цієї ж кафедри Артем Добровінський.

Валерія Юріївна зазначила підстави набуття статусу біженця або додаткового захисту, розповіла про основні зміни оновленого законодавства про імміграцію. Лекторка роз’яснила положення Законів України «Про Державну міграційну службу України», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», «Про імміграцію», «Про громадянство України», ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення».