Відбувся захист матеріалів проходження навчальної практики курсантів 3 курсу факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія», з використанням поліцейського квесту «Протидія домашньому насильству». Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували професійно зорієнтовані ситуації та завдання на підставі знань і вмінь, яких вони набули під час практики в підрозділах ювенальної превенції.

В оцінюванні результатів квесту та матеріалів практики брали участь завідувачка кафедри педагогіки та психології Олена Федоренко, професорка кафедри Світлана Харченко, доцент кафедри Павло Червоний, старша інспекторка сектору ювенальної превенції відділу взаємодії з громадами Вінницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, майора поліції Ольга Телепенко.