З нагоди 12-ї річниці Міжнародного дня дарування книг та акції наукової бібліотеки ХНУВС «День закоханих у книги» відділ міжнародного співробітництва передав до бібліотеки університету книги різних жанрів – художнього, просвітницького, історичного, психологічного тощо.

Подарунок об’єднав книги для дорослих і дітей, зокрема надбанням бібліотечного фонду стали: один із найпомітніших романів минулого сторіччя - утопія Джорджа Оруела «1984» та його ж казкова повість «Колгосп тварин», історична повість Івана Франка «Захар Беркут», оповідання Василя Горбатюка «Кринична вода», поетична збірка Івана Драча «Тощо».

Прихильників історії становлення української державності зацікавить книга вінницького історика Костянтина Завальнюка «Червоний смерч над Поділлям», поціновувачів детективів – повість Ксенії Циганчук «Кубик Рубіка» та пригодницька історія від українського письменника і журналіста Юрія Винничука «Алмази з Танжера», закоханих у життєві оповідання – збірка сучасної української прози «Я виживу!», а тих, хто приділяє увагу саморозвитку – книга Аллена Ганнета «Творча крива». У бібліотеці на шанувальників романів чекають – перлина творчості Джона О’Хари – «Побачення у Самаррі», роман «Душа» Юлії Кубай, що здобув другу премію конкурсу «Коронація слова» 2016 року, а також роман Володимира Єшкілєва та Олега Гуцуляка «Адепт», який критики вважають одним із найцікавіших творів української історичної романістики.