Курсанти 2 та 3 курсів факультету № 2, які навчаються за спеціальностями «Право», «Облік і оподаткування» та «Правоохоронна діяльність», захищають матеріали практики. Здобувачі вищої освіти виконували квестові вправи з контекстним моделюванням проблемних завдань професійного змісту. Демонстрація набутих під час навчальної практики вмінь і навичок працювати зі службовими документами та правильність оформлення звітної документації була пріоритетом квесту.

До складу комісій із захисту матеріалів практики разом із науково-педагогічним колективом університету увійшли висококваліфіковані та компетентні представники територіальних підрозділів Національної поліції: заступник начальника – начальник відділу розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи слідчого управління ГУНП у Вінницькій області, підполковник поліції Олександр Хмеляр, начальник відділу дізнання ГУНП у Вінницькій області, підполковник поліції Олександр Кравченко та начальник відділу внутрішнього аудиту ГУНП у Харківській області Ілля Влас.