Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко представив колективу інституту післядипломної освіти університету нового директора – кандидата юридичних наук, полковника поліції Ігоря Назаренка. В органах внутрішніх справ він несе службу з 1992 року, має великий досвід роботи в практичних підрозділах правоохоронних органів Харківщини, обіймав керівні посади.

Як зазначив ректор, Ігор Назаренко – вимогливий і принциповий керівник. Ректор побажав йому подальших успіхів у службі та вагомих результатів. Новопризначений директор інституту післядипломної освіти подякував ректорові та колективу університету за довіру й запевнив, що всі поставлені завдання будуть виконані.