Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 – професор кафедри Андрій Войціховський та доцентка кафедри Євгенія Логвиненко – взяли участь у вебінарі «Забезпечення прозорості й інформаційної відкритості закладу освіти», проведеного Українською Гельсінською спілкою з прав людини в межах Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії».

У заході взяли участь керівники закладів освіти, педагогічні працівники, батьки, представники організацій громадянського суспільства та інші особи, зацікавлені у цій темі. Під час вебінару учасники обговорили питання, пов’язані із забезпеченням права на доступ до публічної інформації, дотриманням вимог законодавства щодо інформаційного наповнення вебсайту та захисту персональних даних, а також забезпеченням прав дитини у цифровому середовищі.

У форматі дискусії учасники вебінару розглянули роль керівників закладів освіти та педагогічних працівників щодо забезпечення прав дітей у закладах освіти.