Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Право», приєдналися до волонтерської діяльності з плетіння маскувальних сіток на різних локаціях.

Катерина Красій і Віталій Кийков у черговий раз долучилися до плетіння маскувальних сіток у волонтерському центрі «Моторний вулик», а Євгенія Варварич і Каріна Берьозкіна вперше прийшли до благодійного фонду «Людина Ольга Сумщина», який працює в Тростянецькій громаді.

Потреба в сітках є завжди, вони необхідні бійцям на фронті, щоб бути непоміченими з неба та убезпечити своє життя і техніку. За словами волонтерів, сьогодні, всі, як ніколи, мають згуртуватись і допомагати Збройним Силам України.

Разом ми непереможні!

#Дружняпідтримка