На початку заходу ректор університету Валерій Сокуренко вручив Подяку військової частини А4064 проректору Сергію Бортнику за благодійну допомогу ЗСУ у протистоянні російському агресору, волонтерську ініціативу, патріотичну громадську діяльність, плідну співпрацю та всебічну підтримку воїнів. Курсантка 3 курсу факультету № 3 Анастасія Медведкіна отримала Диплом ІІ ступеня за участь у ІХ Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів». Ректор привітав із нагородами та побажав нових успіхів у службі та навчанні.

Членами Вченої ради були розглянуті питання, присвячені освітній діяльності: результати навчання здобувачів вищої освіти у першому семестрі 2023/2024 навчального року в умовах воєнного стану; вжиття заходів щодо популяризації академічної доброчесності. Проаналізовано було підсумки роботи з первинної професійної підготовки поліцейських у 2023 навчальному році в умовах дії воєнного стану; питання участі науково-педагогічних працівників ХНУВС у міжнародних заходах із підвищення кваліфікації та проходження онлайн-навчання. Обговорювалися рекомендації щодо друку монографічних досліджень та навчально-методичних матеріалів, що будуть використані в освітньому процесі. Схвалено було зміни до Антикорупційної програми Харківського національного університету внутрішніх справ на 2023-2025 роки тощо.