Куратори навчальних груп Сумської філії ХНУВС – доцентки кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Пономаренко, Ганна Довгополова та Юлія Самойлова, завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Лук’янихіна та доценти цієї ж кафедри Світлана Петровська, Людмила Парфентій і Володимир Дементов провели низку виховних годин і зустрічей з курсантами та студентами до других роковин широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Під час заходів переглянули відеоподкаст «Вистояли – переможемо» та фільм «20 днів у Маріуполі», обговорили питання важливості єднання зусиль кожного українця у спільній боротьбі проти жорстокого ворога, недопущення етноциду тощо. Здобувачів освіти також ознайомили зі змінами у роботі поліції під час війни, висвітлили питання участі працівників поліції у Гвардії наступу, зокрема особливості процесу формування штурмової бригади «Лють» на Сумщині.

Сумська фіілія ХНУВС