Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Дмитро Слинько взяв участь у вебінарі «Дотримання академічної доброчесності у використанні інтернет-джерел для освітнього контенту», що відбувся на національній освітній платформі «Всеосвіта».

Учасники вебінару ознайомилися з правилами використання інтернет-джерел та способами запобігання академічному плагіату, самоплагіату та інших форм порушень академічної доброчесності, отримали практичні рекомендацій щодо оброблення матеріалів, розміщених на онлайн-платформах, та підготовки відповідних тематичних заходів для здобувачів освіти.

За результатами вебінару Дмитро Слинько пройшов тестування та отримав відповідний сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.