Зі слухачами Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілися керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко та представник територіального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Кам’янець-Подільський Павло Зарицький. Вони розповіли про процедуру складання теоретичного та практичного іспитів, ознайомили з роботою сервісних центрів. Окремо Микола Іщенко зупинився на специфіці діяльності Автошкіл для осіб з інвалідністю, він зазначив: «Така Автошкола, як у Харківському національному університеті внутрішніх справ, дає можливість краще реалізувати державну політику у сфері надання адміністративних послуг. Люди з інвалідністю не мають відчувати різницю під час складання іспитів. Днями автопарк територіального сервісного центру в м. Кам’янець-Подільський буде поповнений новим спеціально обладнаним автомобілем, на якому люди з інвалідністю, зокрема учасники бойових дій, зможуть складати іспит».