Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4, кандидат філологічних наук, доцент Олег Гончарук та професор кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Коломієць провели бінарне заняття для студентів першого курсу факультету № 6 з навчальної дисципліни «Конституційне право» («Constitutional Law») на тему «Основи конституційно-правового статусу особи в сучасних державах» («Basics of the Constitutional and Legal Status of a Person in Modern States») з метою імплементації в освітній процес підручника англійською мовою «Constitutional Law».

Під час заняття учасники відповідали на запитання як англійською, так і українською мовами, вживаючи професійну лексику. Увага студентів була зосереджена на правовому статусі особи, правах та свободах людини і громадянина в Україні під час воєнного стану, а також на гарантіях їх реалізації. Окрему увагу було приділено ролі Європейського суду з прав людини як важливому інструменті міжнародних гарантій захисту прав і свобод людини в Україні.