Заступник начальника ізолятору тимчасового тримання (ІТТ) № 1 ГУНП у Вінницькій області Станіслав Шевчук разом із старшим викладачем кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Харківського національного університету внутрішніх справ Павлом Мітруховим організували і провели виїзне бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 2, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Курсантів ознайомили зі структурою спецустанови, специфікою її діяльності, продемонстрували роботу інформаційної підсистеми «Custody Records» інформаційно-комунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України». Здобувачі освіти побачили, як працює ізолятор тимчасового тримання, ознайомились із функціональними обов’язками працівників установи та документообігом стосовно осіб, яких доставлено до ІТТ.