В Автошколі для осіб з інвалідністю ХНУВС Михайло Курик опанував керування транспортним засобом, обладнаним для людей з обмеженим рухом. Саме на такій автівці він успішно склав практичний іспит в одному з територіальних сервісних центрів МВС та отримав посвідчення водія.

Запрошуємо на навчання усіх, хто бажає отримати перше водійське посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В», або, якщо є посвідчення, підвищити рівень безпечного керування автомобілем.

Ми пропонуємо: адаптовані навчальні програми, досвідчених викладачів, сучасні автомобілі з ручним керуванням, інклюзивні приміщення та зручний графік. Школа, яка розташована у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, створює рівні можливості для кожного та кожної, хто бажає навчитися керувати автомобілем, надаючи цілісну та якісну державну послугу для учасників бойових дій з інвалідністю та людей, які отримали інвалідність ще до війни або мають її від народження.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected].

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.