Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олег Гончарук, старші викладачі Тетяна Кальченко, Лариса Сазанова та викладачка Наталія Олендра – куратори груп 1-х та 2-х курсів цього ж факультету – провели з курсантами бесіди з нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, політичного та громадського діяча й художника під гаслом «Єднайте душі словом Кобзаря!».

Курсанти 1 курсу разом із кураторкою групи Наталією Олендрою переглянули й обговорили відео «Несподівані факти про Тараса Шевченка» розважально-освітнього проєкту «Розкажи історію». Кураторка також запропонувала молоді виконати патріотичний малюнок «Малюю портрет Тараса Григоровича Шевченка». Курсанти 2 курсу виконали тестові завдання, пригадали твори Великого Кобзаря та відвідали у бібліотеці університету тематичну виставку, присвячену Великому Кобзареві.