Дізнавач сектора дізнання Прилуцького районного відділення поліції ГУНП у Чернігівській області, лейтенант поліції Сергій Бортник спільно із старшою викладачкою кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Тамарою Яценко провели бінарне заняття з екологічного права на тему «Юридична відповідальність за екологічні правопорушення» для курсантів факультету № 1.

Під час практичного заняття Сергій Бортник акцентував увагу на особливостях юридичної відповідальності за екологічні правопорушення. Він розповів про роль поліції у попередженні, виявленні екологічних правопорушень та притягненні винних осіб до відповідальності, а також розкритті і розслідуванні екологічних злочинів. На всі запитання курсантам було надано вичерпні відповіді.