У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ серед здобувачів вищої в онлайн та офлайн-форматі проведено конкурс «Шевченківські читання» з нагоди 210-ї річниці від дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка.

На конкурсі пролунали твори Кобзаря, у яких поет оспівував красу рідного краю, долю українського народу: «Думи, мої думи», «Минають дні, минають ночі…», «Мені однаково…», «І золотої, й дорогої», уривки із поеми «Сон», «Княжна», «Заповіт» тощо.

Виступи учасників оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли – доцент кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування СумДПУ ім. А.С.Макаренка, заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук Дмитро Будянський; завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін, кандидатка філологічних наук, доцентка Валентина Василенко та інспектор філії, старший лейтенант поліції Сергій Паніотов.

За результатами конкурсу визначено переможців, які були нагороджені дипломами та подарунками. Наймолодший учасник конкурсу, син доцентки кафедри соціально-економічних дисциплін Максим Парфентій, отримав диплом лауреата, палко продекламувавши вірш «Реве та стогне Дніпр широкий». Переможець конкурсу - курсант Едуард Кравчук - представлятиме Сумську філію на поетичному телемості «Шевченко промовляє крізь віки…» з уривком із твору «І мертвим, і живим, і ненародженим…».

Наприкінці конкурсу голова журі, майстер слова Дмитро Будянський прочитав шевченківські рядки із поеми «Гайдамаки».

Сумська філія ХНУВС