Працівники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – старший викладач, капітан поліції Дмитро Константинов і викладач, майор поліції Богдан Лукін спільно з заслуженим тренером України Анатолієм Лабатюком провели заняття з відпрацювання техніки і тактики бою з кікбоксингу та таїландського боксу, в якому взяли участь члени збірної команди ХНУВС і спортивних клубів PRIDE і NEMIROV MUAYTHAI м. Кам’янець-Подільський.

Курсанти вдосконалили застосування прийомів і технік системи кікбоксингу, показали фізичну та психологічну готовність до ведення боротьби з противником.

Захід проведено з метою посилення мотивації до ведення здорового способу життя, формування та розвитку патріотичного духу – дружби, взаємоповаги та солідарності.