Для студентів першого курсу факультету № 6 доценткою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидаткою філологічних наук Наталією Кобилко було проведено відеолекторій «Феномен Великого Генія». Захід викладачка розпочала з тези «Ще до того, як Великим став, Тарас Шевченко жив, любив, писав…», запропонувавши учасникам по-новому поглянути на (не)звичного поета. Наталія Кобилко розповіла про історію успіху хлопчика-кріпака, його захоплення малюванням і музикою, смакові вподобання, закоханість у жінок, модні тенденції і, зрештою, світове визнання. Пророчими стали слова батька Григорія Шевченка: «Синові моєму Тарасу з мого хазяйства нічого не потрібно. З нього буде або щось дуже добре, або велике ледащо». І Тарас невтомно працював, щоб бути кращим. Викладачка наголосила на тому, що варто побачити Шевченка без нав’язаних ярликів, Шевченка-інтелектуала, який став частиною тогочасної мистецької еліти, Шевченка сучасного – нескореного символу боротьби українського народу на тернистому шляху до незалежності та волі.