Старшою викладачкою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Катериною Крут проведено відкриту лекцію із дисципліни «Протидія поліції нелегальній міграції» для студентів-третьокурсників, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Тема – «Організація діяльності Національної поліції України щодо протидії нелегальній міграції». Лекторка надала характеристику органам поліції як суб’єкту протидії нелегальній міграції, акцентувала увагу на взаємодії поліції з іншими органами виконавчої влади та громадськістю у сфері протидії нелегальній міграції, визначила правовий статус Державної міграційної служби України, як суб’єкта протидії нелегальній міграції та її взаємодії з Міністерством внутрішніх справ.

Лекцію відвідали: завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики, професорка Ірина Панова, представники цієї ж кафедри доцент Ігор Панов, старша викладачка Дар'я Глушкова та завідувачка відділення організації методичної роботи навчально-методичного відділу ХНУВС Тетяна Мірошніченко.