Делегат Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) по роботі з поліцією та органами безпеки Халіт Буланіклі та радник МКЧХ із питань політики та сил безпеки Дмитро Дворник спільно з професором кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрієм Войціховським провели бінарне заняття для курсантів факультету № 1 за темою «Право збройних конфліктів».

Під час заходу представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста розповіли історію створення, цілі і завдання Комітету, принципи його діяльності, правила використання його символіки та особливості взаємодії з правоохоронними органами в умовах збройного конфлікту.

Учасники бінарного заняття активно ставили запитання, дискутували та обмінювалися поглядами. Наприкінці заходу представники МКЧХ визначили роль Комітету у виконанні норм і принципів міжнародного гуманітарного права під час збройного конфлікту в Україні.