Доцентка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко взяла участь у вебінарі «Зміни трудового законодавства у воєнний час: робота за сумісництвом», організованого Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ) за участі експерта УГСПЛ, доктора юридичних наук Володимира Бурака.

Під час заходу були розглянуті питання щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану, а саме: укладення трудового договору за сумісництвом, законодавчі обмеження для сумісників, режим роботи, оплата праці та соціальне забезпечення.

Експерт зазначив, що зміни в трудовому законодавстві спрямовані на забезпечення ефективного функціонування економіки та збереження прав працівників у складні воєнні часи.