Викладачка поліціїстики та кримінології кафедри соціальних наук Нортумбрійського університету у Нькасл апон Тайн (Сполучене Королівство), кандидатка юридичних наук, доцентка Мар'яна Качинська спільно з професоркою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, докторкою юридичних наук, професоркою Оленою Синявською провели лекційне бінарне заняття за темою «Деякі аспекти роботи поліції та підготовки поліцейських у Англії та Уельсі» для магістрів 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність».

Мар'яна Качинська розповіла про особливості організації поліцейської діяльності в Англії та Уельсі, кваліфікаційних межах та організації поліцейської освіти, окремих аспектах поліціїстики. Також вона зупинилася на міжнародній співпраці задля захисту прав осіб в Україні під час війни.

Наприкінці лекторка відповіла на численні запитання, які виникли у слухачів магістратури.