Гарантом освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement – керівницею практики Іриною Пановою проведено онлайн-інструктаж зі студентами третього курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність». В Інструктажі взяли участь методист НМВ Факультету № 6 Євген Руднев та керівниця відділення практичного навчання НМВ Яна Токар.

Виробнича практика здобувачів вищої освіти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Вона проводиться з метою закріплення й поглиблення набутих здобувачами вищої освіти теоретичних знань з адміністративного права України, поліцейської діяльності, оволодіння сучасними методами, формами управлінської діяльності органів виконавчої влади, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо застосовувати їх у практичній діяльності.

Студентам роз’яснено організаційно-методичні вказівки проходження виробничої практики в окремих підрозділах органів державного управління, права та обов’язки здобувачів вищої освіти-практикантів, форму звітування за результатами проходження виробничої практики, порядок захисту матеріалів практики та критерії їх оцінювання.

Окремо приділено увагу техніці безпеки під час проходження виробничої практики, особливостям роботи державних органів, зокрема Національної поліції України, в умовах воєнного стану.