Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Станіслав Іванов провів чергове засідання наукового гуртка. Під час заходу обговорили актуальні питання, пов’язані із процесом євроінтеграції України та його нормативно-правовим забезпеченням. Курсанти факультетів № 2 та № 3 виступили з доповідями, присвяченими адаптації законодавства України відповідно до законодавства ЄС. Гуртківці зазначили, що досвід євроінтеграції України в умовах війни має унікальний характер. Здійснюючи опір широкомасштабній збройній російській інтервенції, потерпаючи від величезних людських і фінансово-економічних втрат, країна набула статусу кандидата на вступ до ЄС. Наша держава продовжує європейську інтеграцію у різних сферах, поглиблює партнерство з ЄС на секторальних напрямах, виконує рекомендації Єврокомісії і запроваджує на практиці положення Угоди про асоціацію.