Cлідчий відділення розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області, лейтенант поліції Іван Гужовський спільно з викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Наталією Олендрою провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 1 із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Шахрайство з таксі».

Наталія Олендра опрацювала лексичний та граматичний матеріал з метою вдосконалення вмінь та навичок курсантів за темою заняття. Лейтенант поліції зазначив, що з початком війни в Україні оновилися шахрайські схеми відповідно до нових потреб суспільства та з'явилися нові методи обману з перевезенням людей. Цікавими питаннями для обговорення стали: які шахрайські схеми із використанням додатку для виклику таксі Bolt застосовують зловмисники, як активізувалися їх дії на тлі підвищення цін і тарифів у період повномасштабної війни в Україні та як шахраї прикидаються водіями зі служби таксі й обманюють довірливих людей. Лейтенант поліції надав поради, як не стати жертвою шахраїв, та як має діяти поліцейський, коли розслідує такі випадки. Курсанти цікавилися також роботою відділення розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи. Іван Гужовський навів приклади скоєння та розслідування воєнних злочинів під час широкомасштабної агресії Росії проти України.