Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ольга Кириченко та слідчий відділення Криворізького районного управління в Дніпропетровській області старший лейтенант Марина Галайченко провели бінарне заняття для курсантів першого курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни «Кваліфікація адміністративних правопорушень для підрозділів превентивної діяльності».

Поліцейська розповіла курсантам про особливості організації взаємодії слідчих з оперативними підрозділами поліції та іншими правоохоронними органами під час проведення розшукових дій. Вона зазначила, що професія слідчого потребує не лише теоретичних і практичних знань, а й творчого підходу, нестандартного вирішення окремих завдань, особистих і ділових якостей поліцейського. Доповідачка наголосила на нетиповій формі спілкування зі специфічною категорією громадян – наркоманами та раніше судимими, а також на значущості досконалих знань чинного законодавства, адже володіння нормативно-правовою базою – це запорука успішної правоохоронної діяльності.