Старша слідча відділу поліції № 1 Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП у Харківській області Владислава Карпусь разом із доцентом кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС, кандидатом юридичних наук, доцентом Дмитром Зайцем провели бінарне онлайн-заняття зі слухачами магістратури 2 курсу факультету № 6 за темою «Особливості тактики окремих видів обшуку». Мета заходу – створення умов для практичного застосування знань, навичок та умінь у проведенні окремих видів обшуку під час розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, надання можливості студентам побачити результативність своєї майбутньої професії.

На практичному занятті були розглянуті тактичні правила і прийоми проведення обшуку під час досудового розслідування, види тактичних комбінацій, які використовуються в умовах тієї чи іншої слідчої ситуації (усунення протидії з боку обшукуваної особи, встановлення психологічного контакту з нею тощо). Особливу зацікавленість у студентів викликали питання підготовки до групового обшуку, організаційні й тактичні особливості його проведення, алгоритм дій слідчого в процесі отримання ухвали слідчого судді на проведення такого виду обшуку.