Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС, кандидат юридичних наук, доцент Владислав Колесніков запросив судову експертку сектору досліджень об’єктів інтелектуальної власності лабораторії досліджень об’єктів інтелектуальної власності та товарознавчих досліджень Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса» Катерину Мотузку для проведення бінарного заняття в режимі онлайн зі студентами-правоохоронцями факультету № 6 за темою «Спеціаліст у кримінальному, цивільному та адміністративному провадженні».

Катерина Мотузка розповіла здобувачам освіти про свою професійну діяльність, важливість теоретичної бази, яку студенти отримають в університеті, та застосування цих знань на практиці.

Студенти із захопленням слухали експертку та ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.